מדריכים שימושיים
GUIDES

בעקבות שאלות רבות למוקדי השירות בנושא הגדרות ראשוניות למוצר, אנו מעלים קישור למדריך YOUTUBE, להגדרות ראשוניות ושימוש במוצר.

רובורוק 2 - השוואה ומדריך למוצר

בעקבות שאלות רבות למוקדי השירות בנושא הגדרות ראשוניות למוצר, אנו מעלים קישור למדריך YOUTUBE, להגדרות ראשוניות ושימוש במוצר. במדריך שלפניכם, מופיעה השוואה בין רובורוק דור 1 לרובורוק דור 2, והסבר בין גרסה גלובלית לגרסה סינית. המדריך כולל הסבר לשינוי השפה וההגדרות הראשוניות הנדרשות לתפעול המוצר.

מדריך שימוש ותחזוקה לשואב דייסון V8 אבסולוט

שואב אבק דייסון V8 ABSULOT הוא שואב אבק חזק ועוצמתי. יחד עם זאת חשוב לדעת להשתמש בצורה נכונה בערכת האביזרים המצורפת, וחשוב מכך, לבצע תחזוקה נכונה כדי למנוע סתימות ובעיות תפעוליות כאלו ואחרות. מצורף מטה קישור לסרטון הדרכה לשימוש ותחזוקה ביתית למוצר. תשמרו על הדייסון והוא ישמור על הבית שלכם נקי לאורך זמן.
קניתם סטרימר של שיומי, תתחדשו!
מצורף סרטון הדרכה להפעלה ראשונית וביצוע הגדרות למוצרכם, על מנת שתוכלו ליהנות מהמוצר בצורה הטובה ביותר.

חיבור והפעלה ראשונית לסטרימר שיומי MI BOX.

קניתם סטרימר של שיומי, תתחדשו! מצורף סרטון הדרכה להפעלה ראשונית וביצוע הגדרות למוצרכם, על מנת שתוכלו ליהנות מהמוצר בצורה הטובה ביותר.
צמיד הMI BAND הוא צמיד שיכול ללוות אתכם לאורך חיים בריא ומסודר, אך כמובן שחשוב לדעת להפעיל אותו ולחבר אותו בצורה נכונה על מנת לקבל את המידע הנכון והמדויק עבורכם.
מצורף סרטון, שיסייע לכם, לחבר ולהגדיר את צמיד הכושר של שיומי, בהתאם לצרכים האישיים שלכם, ולשימוש נכון עבורכם.

MI BAND 3 מדריך הפעלה

מספר ה-IMEI משמש כרשת GSM לזיהוי התקנים חוקיים, ויכול לשמש לדוגמה לחסימת טלפון שנגנב מגישה לרשת. מספר ה-IMEI הינו מספר ייחודי (אחד בעולם) לכל מכשיר ומשמש לזיהוי המכשיר ללא קשר למנוי או לבעלים של המכשיר.

על מנת לקבל את השירות מהיר ביותר, יש להצטייד במספר ה-IMEI טרם התקשרות עם נציג תמיכה.

מדריך לשליפת מספר IMEI ממכשיר אנדרואיד (מספר סריאלי של המכשיר)

מספר ה-IMEI משמש כרשת GSM לזיהוי התקנים חוקיים, ויכול לשמש לדוגמה לחסימת טלפון שנגנב מגישה לרשת. מספר ה-IMEI הינו מספר ייחודי (אחד בעולם) לכל מכשיר ומשמש לזיהוי המכשיר ללא קשר למנוי או לבעלים של המכשיר. על מנת לקבל את השירות מהיר ביותר, יש להצטייד במספר ה-IMEI טרם התקשרות עם נציג תמיכה.
תעודת אחריות למכשירים סלולריים מובייל בי.די ישראל בע

תעודת אחריות למכשירים סלולריים מובייל בי.די ישראל בע"מ

תעודת אחריות למכשירים סלולריים מובייל בי.די ישראל בע"מ
מדריך קצר שמסביר איך מגבים/משחזרים את ההודעות של תוכנת ה-Whatsapp.

גיבוי ושחזור הודעות וואטסאפ באנדרואיד

איך לבצע גיבוי ושחזור הודעות וואטסאפ באנדרואיד, במקרה של איפוס מכשיר או החלפת מכשיר? כנסו לאפליקציית הוואטסאפ, תפריט, הגדרות, הגדרות שיחה, גיבוי. האפליקציה תייצא קובץ גיבוי לכרטיס הזכרון או לזכרון המכשיר. שימרו על קובץ זה. לאחר איפוס המכשיר, או במקרה והחלפתם מכשיר (העתיקו את קובץ הגיבוי למכשיר החדש), בהתקנה חדשה של וואטסאפ, האפליקצייה תזהה שיש...

מדריך שימוש ותחזוקה לשואב דייסון V10 אבסולוט

שואב אבק דייסון V10 ABSULOT הוא שואב אבק חזק ועוצמתי. יחד עם זאת חשוב לדעת להשתמש בצורה נכונה בערכת האביזרים המצורפת, וחשוב מכך, לבצע תחזוקה נכונה כדי למנוע סתימות ובעיות תפעוליות כאלו ואחרות. מצורף מטה קישור לסרטון הדרכה לשימוש ותחזוקה ביתית למוצר. תשמרו על הדייסון והוא ישמור על הבית שלכם נקי לאורך זמן.
ריכוז כל דרכי הגיבוי למכשירי אנדרואיד...

מדריך לגיבוי מלא של מכשיר האנדרואיד שלכם

חשוב לזכור, זהו מידע חיוני שמומלץ לעשות בו שימוש כאן ועכשיו, ולא להמתין ליום סגריר… בתחילה נכתוב על גיבויים פרטניים למידעים ספציפיים. אנשי קשר / יומן הדרך היעילה, הבטוחה והרשמית לגבות את אנשי הקשר שלכם, היא הסינכרון התמידי לחשבון הgmail שלכם. סינכרון